ŁKS Łagiewniki - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2014-10-29 Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!
  • 2013-09-01 LO: Mamy lidera!
  • 2013-08-30 LO: Tylko remis.
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Wilcza Wilki - LKS Orzeł Miedary 6:1
  • HKS Odra Miasteczko Śląskie - LKS Tempo Paniówki 1:1
  • SKS Gwarek Zabrze - KS 94 Rachowice
  • LKS Sokół Orzech - LKS Tęcza Wielowieś 1:0
  • MKSR Czarni Pyskowice - KS Silesia Miechowice 1:1
  • ŁTS Łabędy - LKS Unia Świerklaniec 1:3
  • ŁKS Łagiewniki (Bytom) - LKS Orzeł Nakło Śląskie 1:0
  • LKS Orzeł Mokre - RKS Fortuna Gliwice 1:2
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Kalendarium

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

28

04-2018

sobota

29

04-2018

niedziela

30

04-2018

pon.

01

05-2018

wtorek

Sponsor Grup Młodzieżowych

Partnerzy

Odtwarzacz

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
30  LKS Orzeł Nakło Śląskie RKS Fortuna Gliwice 17:00
30  LKS Unia Świerklaniec LKS Orzeł Mokre 17:00
30  KS Silesia Miechowice ŁKS Łagiewniki (Bytom) 17:00
30  LKS Tęcza Wielowieś ŁTS Łabędy 17:00
30  KS 94 Rachowice MKSR Czarni Pyskowice 17:00
30  LKS Tempo Paniówki LKS Sokół Orzech 17:00
30  LKS Wilcza Wilki SKS Gwarek Zabrze 17:00
30  LKS Orzeł Miedary HKS Odra Miasteczko Śląskie 17:00
29  HKS Odra Miasteczko Śląskie LKS Wilcza Wilki 13:30
29  SKS Gwarek Zabrze LKS Tempo Paniówki 13:30
29  LKS Sokół Orzech KS 94 Rachowice 13:30
29  MKSR Czarni Pyskowice LKS Tęcza Wielowieś 13:30
29  ŁTS Łabędy KS Silesia Miechowice 13:30
29  ŁKS Łagiewniki (Bytom) LKS Unia Świerklaniec 13:30
29  LKS Orzeł Mokre LKS Orzeł Nakło Śląskie 13:30
29  RKS Fortuna Gliwice LKS Orzeł Miedary 13:30
28  RKS Fortuna Gliwice LKS Orzeł Mokre 15:30
28  LKS Orzeł Nakło Śląskie ŁKS Łagiewniki (Bytom) 15:30
28  LKS Unia Świerklaniec ŁTS Łabędy 15:30
28  KS Silesia Miechowice MKSR Czarni Pyskowice 15:30
28  LKS Tęcza Wielowieś LKS Sokół Orzech 15:30
28  KS 94 Rachowice SKS Gwarek Zabrze 15:30
28  LKS Tempo Paniówki HKS Odra Miasteczko Śląskie 15:30
28  LKS Orzeł Miedary LKS Wilcza Wilki 15:30
27  LKS Wilcza Wilki LKS Tempo Paniówki 15:30
27  HKS Odra Miasteczko Śląskie KS 94 Rachowice 15:30
27  SKS Gwarek Zabrze LKS Tęcza Wielowieś 15:30
27  LKS Sokół Orzech KS Silesia Miechowice 15:30
27  MKSR Czarni Pyskowice LKS Unia Świerklaniec 15:30
27  ŁTS Łabędy LKS Orzeł Nakło Śląskie 15:30
27  ŁKS Łagiewniki (Bytom) RKS Fortuna Gliwice 15:30
27  LKS Orzeł Mokre LKS Orzeł Miedary 15:30
26  LKS Orzeł Mokre ŁKS Łagiewniki (Bytom) 16:00
26  RKS Fortuna Gliwice ŁTS Łabędy 16:00
26  LKS Orzeł Nakło Śląskie MKSR Czarni Pyskowice 16:00
26  LKS Unia Świerklaniec LKS Sokół Orzech 16:00
26  KS Silesia Miechowice SKS Gwarek Zabrze 16:00
26  LKS Tęcza Wielowieś HKS Odra Miasteczko Śląskie 16:00
26  KS 94 Rachowice LKS Wilcza Wilki 16:00
26  LKS Orzeł Miedary LKS Tempo Paniówki 16:00
25  LKS Tempo Paniówki KS 94 Rachowice 16:00
25  LKS Wilcza Wilki LKS Tęcza Wielowieś 16:00
25  HKS Odra Miasteczko Śląskie KS Silesia Miechowice 16:00
25  SKS Gwarek Zabrze LKS Unia Świerklaniec 16:00
25  LKS Sokół Orzech LKS Orzeł Nakło Śląskie 16:00
25  MKSR Czarni Pyskowice RKS Fortuna Gliwice 16:00
25  ŁTS Łabędy LKS Orzeł Mokre 16:00
25  ŁKS Łagiewniki (Bytom) LKS Orzeł Miedary 16:00
24  ŁKS Łagiewniki (Bytom) ŁTS Łabędy 16:30
24  LKS Orzeł Mokre MKSR Czarni Pyskowice 16:30
24  RKS Fortuna Gliwice LKS Sokół Orzech 16:30
24  LKS Orzeł Nakło Śląskie SKS Gwarek Zabrze 16:30
24  LKS Unia Świerklaniec HKS Odra Miasteczko Śląskie 16:30
24  KS Silesia Miechowice LKS Wilcza Wilki 16:30
24  LKS Tęcza Wielowieś LKS Tempo Paniówki 16:30
24  LKS Orzeł Miedary KS 94 Rachowice 16:30
23  LKS Tempo Paniówki KS Silesia Miechowice 16:30
23  LKS Wilcza Wilki LKS Unia Świerklaniec 16:30
23  HKS Odra Miasteczko Śląskie LKS Orzeł Nakło Śląskie 16:30
23  SKS Gwarek Zabrze RKS Fortuna Gliwice 16:30
23  LKS Sokół Orzech LKS Orzeł Mokre 16:30
23  MKSR Czarni Pyskowice ŁKS Łagiewniki (Bytom) 16:30
23  ŁTS Łabędy LKS Orzeł Miedary 16:30
23  KS 94 Rachowice LKS Tęcza Wielowieś 16:30
22  LKS Orzeł Nakło Śląskie LKS Wilcza Wilki 16:30
22  LKS Unia Świerklaniec LKS Tempo Paniówki 16:30
22  KS Silesia Miechowice KS 94 Rachowice 16:30
22  LKS Orzeł Miedary LKS Tęcza Wielowieś 16:30
22  ŁTS Łabędy MKSR Czarni Pyskowice 16:30
22  LKS Orzeł Mokre SKS Gwarek Zabrze 16:30
22  RKS Fortuna Gliwice HKS Odra Miasteczko Śląskie 16:30
22  ŁKS Łagiewniki (Bytom) LKS Sokół Orzech 16:30
21  LKS Tęcza Wielowieś KS Silesia Miechowice 17:00
21  KS 94 Rachowice LKS Unia Świerklaniec 17:00
21  LKS Tempo Paniówki LKS Orzeł Nakło Śląskie 17:00
21  LKS Wilcza Wilki RKS Fortuna Gliwice 17:00
21  HKS Odra Miasteczko Śląskie LKS Orzeł Mokre 17:00
21  SKS Gwarek Zabrze ŁKS Łagiewniki (Bytom) 17:00
21  LKS Sokół Orzech ŁTS Łabędy 17:00
21  MKSR Czarni Pyskowice LKS Orzeł Miedary 17:00
20  MKSR Czarni Pyskowice LKS Sokół Orzech 17:00
20  ŁTS Łabędy SKS Gwarek Zabrze 17:00
20  ŁKS Łagiewniki (Bytom) HKS Odra Miasteczko Śląskie 17:00
20  LKS Orzeł Mokre LKS Wilcza Wilki 17:00
20  RKS Fortuna Gliwice LKS Tempo Paniówki 17:00
20  LKS Orzeł Nakło Śląskie KS 94 Rachowice 17:00
20  LKS Unia Świerklaniec LKS Tęcza Wielowieś 17:00
20  LKS Orzeł Miedary KS Silesia Miechowice 17:00
19  KS Silesia Miechowice LKS Unia Świerklaniec 17:00
19  LKS Tęcza Wielowieś LKS Orzeł Nakło Śląskie 17:00
19  KS 94 Rachowice RKS Fortuna Gliwice 17:00
19  LKS Tempo Paniówki LKS Orzeł Mokre 17:00
19  LKS Wilcza Wilki ŁKS Łagiewniki (Bytom) 17:00
19  HKS Odra Miasteczko Śląskie ŁTS Łabędy 17:00
19  SKS Gwarek Zabrze MKSR Czarni Pyskowice 17:00
19  LKS Sokół Orzech LKS Orzeł Miedary 17:00
18  LKS Sokół Orzech SKS Gwarek Zabrze 17:00
18  MKSR Czarni Pyskowice HKS Odra Miasteczko Śląskie 17:00
18  ŁTS Łabędy LKS Wilcza Wilki 17:00
18  ŁKS Łagiewniki (Bytom) LKS Tempo Paniówki 15:00
18  LKS Orzeł Mokre KS 94 Rachowice 17:00
18  RKS Fortuna Gliwice LKS Tęcza Wielowieś 17:00
18  LKS Orzeł Nakło Śląskie KS Silesia Miechowice 17:00
18  LKS Orzeł Miedary LKS Unia Świerklaniec 17:00
17  LKS Unia Świerklaniec LKS Orzeł Nakło Śląskie 18:00
17  KS Silesia Miechowice RKS Fortuna Gliwice 18:00
17  LKS Tęcza Wielowieś LKS Orzeł Mokre 18:00
17  LKS Tempo Paniówki ŁTS Łabędy 18:00
17  LKS Wilcza Wilki MKSR Czarni Pyskowice 18:00
17  HKS Odra Miasteczko Śląskie LKS Sokół Orzech 18:00
17  SKS Gwarek Zabrze LKS Orzeł Miedary 18:00
17  KS 94 Rachowice ŁKS Łagiewniki (Bytom) 18:00
16  2013-11-16 ŁKS Łagiewniki (Bytom) LKS Tęcza Wielowieś 17:00
16  2013-11-16 SKS Gwarek Zabrze HKS Odra Miasteczko Śląskie 17:00
16  2013-11-16 LKS Sokół Orzech LKS Wilcza Wilki 17:00
16  2013-11-16 MKSR Czarni Pyskowice LKS Tempo Paniówki 17:00
16  2013-11-16 ŁTS Łabędy KS 94 Rachowice 17:00
16  2013-11-16 LKS Orzeł Mokre KS Silesia Miechowice 17:00
16  2013-11-16 RKS Fortuna Gliwice LKS Unia Świerklaniec 17:00
16  2013-11-16 LKS Orzeł Miedary LKS Orzeł Nakło Śląskie 17:00
15  2013-11-09 RKS Fortuna Gliwice LKS Orzeł Nakło Śląskie 17:00
15  2013-11-09 LKS Orzeł Mokre LKS Unia Świerklaniec 17:00
15  2013-11-09 ŁKS Łagiewniki (Bytom) KS Silesia Miechowice 17:00
15  2013-11-09 ŁTS Łabędy LKS Tęcza Wielowieś 17:00
15  2013-11-09 MKSR Czarni Pyskowice KS 94 Rachowice 17:00
15  2013-11-09 LKS Sokół Orzech LKS Tempo Paniówki 17:00
15  2013-11-09 SKS Gwarek Zabrze LKS Wilcza Wilki 17:00
15  2013-11-09 HKS Odra Miasteczko Śląskie LKS Orzeł Miedary 17:00
14  2013-11-03 LKS Tempo Paniówki SKS Gwarek Zabrze 13:30
14  2013-11-03 LKS Tęcza Wielowieś MKSR Czarni Pyskowice 13:30
14  2013-11-02 LKS Wilcza Wilki HKS Odra Miasteczko Śląskie 13:30
14  2013-11-02 KS 94 Rachowice LKS Sokół Orzech 13:30
14  2013-11-02 KS Silesia Miechowice ŁTS Łabędy 13:30
14  2013-11-02 LKS Unia Świerklaniec ŁKS Łagiewniki (Bytom) 13:30
14  2013-11-02 LKS Orzeł Nakło Śląskie LKS Orzeł Mokre 13:30
14  2013-11-02 LKS Orzeł Miedary RKS Fortuna Gliwice 13:30
13  2013-10-26 LKS Orzeł Mokre 1:2 RKS Fortuna Gliwice zobacz ›
13  2013-10-26 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 1:0 LKS Orzeł Nakło Śląskie zobacz ›
13  2013-10-26 ŁTS Łabędy 1:3 LKS Unia Świerklaniec zobacz ›
13  2013-10-26 MKSR Czarni Pyskowice 1:1 KS Silesia Miechowice zobacz ›
13  2013-10-26 LKS Sokół Orzech 1:0 LKS Tęcza Wielowieś zobacz ›
13  2013-10-26 SKS Gwarek Zabrze KS 94 Rachowice 15:30
13  2013-10-26 HKS Odra Miasteczko Śląskie 1:1 LKS Tempo Paniówki zobacz ›
13  2013-10-26 LKS Wilcza Wilki 6:1 LKS Orzeł Miedary zobacz ›
12  2013-10-20 LKS Tempo Paniówki LKS Wilcza Wilki 15:30
12  2013-10-20 LKS Tęcza Wielowieś SKS Gwarek Zabrze 15:30
12  2013-10-19 KS 94 Rachowice HKS Odra Miasteczko Śląskie 15:30
12  2013-10-19 KS Silesia Miechowice LKS Sokół Orzech 15:30
12  2013-10-19 LKS Unia Świerklaniec MKSR Czarni Pyskowice 15:30
12  2013-10-19 LKS Orzeł Nakło Śląskie ŁTS Łabędy 15:30
12  2013-10-19 RKS Fortuna Gliwice ŁKS Łagiewniki (Bytom) 15:30
12  2013-10-19 LKS Orzeł Miedary LKS Orzeł Mokre 15:30
11  2013-10-13 LKS Tempo Paniówki LKS Orzeł Miedary 16:00
11  2013-10-12 ŁKS Łagiewniki (Bytom) LKS Orzeł Mokre 16:00
11  2013-10-12 ŁTS Łabędy RKS Fortuna Gliwice 16:00
11  2013-10-12 MKSR Czarni Pyskowice LKS Orzeł Nakło Śląskie 16:00
11  2013-10-12 LKS Sokół Orzech LKS Unia Świerklaniec 16:00
11  2013-10-12 SKS Gwarek Zabrze KS Silesia Miechowice 16:00
11  2013-10-12 HKS Odra Miasteczko Śląskie LKS Tęcza Wielowieś 16:00
11  2013-10-12 LKS Wilcza Wilki KS 94 Rachowice 16:00
10  2013-10-06 LKS Tęcza Wielowieś LKS Wilcza Wilki 16:00
10  2013-10-05 KS 94 Rachowice LKS Tempo Paniówki 16:00
10  2013-10-05 KS Silesia Miechowice HKS Odra Miasteczko Śląskie 16:00
10  2013-10-05 LKS Unia Świerklaniec SKS Gwarek Zabrze 16:00
10  2013-10-05 LKS Orzeł Nakło Śląskie LKS Sokół Orzech 16:00
10  2013-10-05 RKS Fortuna Gliwice MKSR Czarni Pyskowice 16:00
10  2013-10-05 LKS Orzeł Mokre ŁTS Łabędy 16:00
10  2013-10-05 LKS Orzeł Miedary ŁKS Łagiewniki (Bytom) 16:00
2013-09-29 LKS Tempo Paniówki LKS Tęcza Wielowieś 16:30
2013-09-28 ŁTS Łabędy ŁKS Łagiewniki (Bytom) 16:30
2013-09-28 MKSR Czarni Pyskowice LKS Orzeł Mokre 16:30
2013-09-28 LKS Sokół Orzech RKS Fortuna Gliwice 16:30
2013-09-28 SKS Gwarek Zabrze LKS Orzeł Nakło Śląskie 16:30
2013-09-28 HKS Odra Miasteczko Śląskie LKS Unia Świerklaniec 16:30
2013-09-28 LKS Wilcza Wilki KS Silesia Miechowice 16:30
2013-09-28 KS 94 Rachowice LKS Orzeł Miedary 16:30
2013-09-22 LKS Tęcza Wielowieś KS 94 Rachowice 16:30
2013-09-21 KS Silesia Miechowice LKS Tempo Paniówki 16:30
2013-09-21 LKS Unia Świerklaniec LKS Wilcza Wilki 16:30
2013-09-21 LKS Orzeł Nakło Śląskie HKS Odra Miasteczko Śląskie 16:30
2013-09-21 RKS Fortuna Gliwice SKS Gwarek Zabrze 16:30
2013-09-21 LKS Orzeł Mokre LKS Sokół Orzech 16:30
2013-09-21 ŁKS Łagiewniki (Bytom) MKSR Czarni Pyskowice 16:30
2013-09-21 LKS Orzeł Miedary ŁTS Łabędy 16:30
2013-09-15 LKS Tempo Paniówki LKS Unia Świerklaniec 16:30
2013-09-15 LKS Tęcza Wielowieś LKS Orzeł Miedary 16:30
2013-09-14 MKSR Czarni Pyskowice ŁTS Łabędy 16:30
2013-09-14 SKS Gwarek Zabrze LKS Orzeł Mokre 16:30
2013-09-14 HKS Odra Miasteczko Śląskie RKS Fortuna Gliwice 16:30
2013-09-14 LKS Sokół Orzech ŁKS Łagiewniki (Bytom) 16:30
2013-09-14 LKS Wilcza Wilki LKS Orzeł Nakło Śląskie 16:30
2013-09-14 KS 94 Rachowice KS Silesia Miechowice 16:30
2013-09-07 KS Silesia Miechowice LKS Tęcza Wielowieś 17:00
2013-09-07 LKS Unia Świerklaniec KS 94 Rachowice 17:00
2013-09-07 LKS Orzeł Nakło Śląskie LKS Tempo Paniówki 17:00
2013-09-07 RKS Fortuna Gliwice LKS Wilcza Wilki 17:00
2013-09-07 LKS Orzeł Mokre HKS Odra Miasteczko Śląskie 17:00
2013-09-07 ŁKS Łagiewniki (Bytom) SKS Gwarek Zabrze 17:00
2013-09-07 ŁTS Łabędy LKS Sokół Orzech 17:00
2013-09-07 LKS Orzeł Miedary MKSR Czarni Pyskowice 17:00
2013-09-01 LKS Tempo Paniówki 0:2 RKS Fortuna Gliwice zobacz ›
2013-09-01 LKS Tęcza Wielowieś 0:1 LKS Unia Świerklaniec zobacz ›
2013-08-31 LKS Sokół Orzech 3:0 MKSR Czarni Pyskowice zobacz ›
2013-08-31 SKS Gwarek Zabrze 2:2 ŁTS Łabędy zobacz ›
2013-08-31 HKS Odra Miasteczko Śląskie 0:1 ŁKS Łagiewniki (Bytom) zobacz ›
2013-08-31 LKS Wilcza Wilki 4:1 LKS Orzeł Mokre zobacz ›
2013-08-31 KS 94 Rachowice 2:0 LKS Orzeł Nakło Śląskie zobacz ›
2013-08-31 KS Silesia Miechowice 3:1 LKS Orzeł Miedary zobacz ›
2013-08-24 LKS Unia Świerklaniec 3:3 KS Silesia Miechowice zobacz ›
2013-08-24 LKS Orzeł Nakło Śląskie 0:1 LKS Tęcza Wielowieś zobacz ›
2013-08-24 RKS Fortuna Gliwice 1:2 KS 94 Rachowice zobacz ›
2013-08-24 LKS Orzeł Mokre 0:1 LKS Tempo Paniówki zobacz ›
2013-08-24 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 3:0 LKS Wilcza Wilki zobacz ›
2013-08-24 ŁTS Łabędy 0:1 HKS Odra Miasteczko Śląskie zobacz ›
2013-08-24 MKSR Czarni Pyskowice 2:1 SKS Gwarek Zabrze zobacz ›
2013-08-24 LKS Orzeł Miedary 0:0 LKS Sokół Orzech zobacz ›
2013-09-04 KS 94 Rachowice 1:1 LKS Orzeł Mokre zobacz ›
2013-08-18 LKS Tempo Paniówki 3:0 ŁKS Łagiewniki (Bytom) zobacz ›
2013-08-18 LKS Tęcza Wielowieś 4:4 RKS Fortuna Gliwice zobacz ›
2013-08-17 SKS Gwarek Zabrze 1:1 LKS Sokół Orzech zobacz ›
2013-08-17 HKS Odra Miasteczko Śląskie 3:2 MKSR Czarni Pyskowice zobacz ›
2013-08-17 LKS Wilcza Wilki 1:1 ŁTS Łabędy zobacz ›
2013-08-17 KS Silesia Miechowice 1:2 LKS Orzeł Nakło Śląskie zobacz ›
2013-08-17 LKS Unia Świerklaniec 2:2 LKS Orzeł Miedary zobacz ›
2013-08-28 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 1:1 KS 94 Rachowice zobacz ›
2013-08-14 LKS Orzeł Nakło Śląskie 2:2 LKS Unia Świerklaniec zobacz ›
2013-08-14 RKS Fortuna Gliwice 4:1 KS Silesia Miechowice zobacz ›
2013-08-14 LKS Tęcza Wielowieś 1:2 LKS Orzeł Mokre zobacz ›
2013-08-14 ŁTS Łabędy 1:0 LKS Tempo Paniówki zobacz ›
2013-08-14 MKSR Czarni Pyskowice 3:0 LKS Wilcza Wilki zobacz ›
2013-08-14 LKS Sokół Orzech 3:1 HKS Odra Miasteczko Śląskie zobacz ›
2013-08-14 LKS Orzeł Miedary 1:1 SKS Gwarek Zabrze zobacz ›
2013-08-11 LKS Tęcza Wielowieś 1:2 ŁKS Łagiewniki (Bytom) relacja ›
2013-08-10 HKS Odra Miasteczko Śląskie 2:2 SKS Gwarek Zabrze zobacz ›
2013-08-10 LKS Wilcza Wilki 2:2 LKS Sokół Orzech zobacz ›
2013-08-10 LKS Tempo Paniówki 4:3 MKSR Czarni Pyskowice zobacz ›
2013-08-10 KS 94 Rachowice 2:0 ŁTS Łabędy zobacz ›
2013-08-10 KS Silesia Miechowice 0:3 LKS Orzeł Mokre zobacz ›
2013-08-10 LKS Unia Świerklaniec 2:4 RKS Fortuna Gliwice zobacz ›
2013-08-10 LKS Orzeł Nakło Śląskie 1:1 LKS Orzeł Miedary zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2013-08-21 Szombierki Bytom 5:1 ŁKS Łagiewniki (Bytom) zobacz ›
---  2013-08-03 Czarni Kozłowa Góra 4:5 ŁKS Łagiewniki (Bytom) zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2013-08-01 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 1:6 Szombierki Bytom zobacz ›
2013-07-27 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 4:1 GKS Rozbark Bytom zobacz ›
2013-07-24 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 7:2 KS Silesia Miechowice zobacz ›
2013-07-20 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 0:5 Concordia Knurów zobacz ›
2013-07-17 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 2:0 Slavia Ruda Śląska zobacz ›

Ostatnie spotkanie

ŁKS Łagiewniki (Bytom) 1:0 LKS Orzeł Nakło Śląskie
2013-10-26, 15:30:00
     
oceny zawodników »

Reklama

zegar

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS Wilcza Wilki 6:1 LKS Orzeł Miedary
HKS Odra Miasteczko Śląskie 1:1 LKS Tempo Paniówki
SKS Gwarek Zabrze KS 94 Rachowice
LKS Sokół Orzech 1:0 LKS Tęcza Wielowieś
MKSR Czarni Pyskowice 1:1 KS Silesia Miechowice
ŁTS Łabędy 1:3 LKS Unia Świerklaniec
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 1:0 LKS Orzeł Nakło Śląskie
LKS Orzeł Mokre 1:2 RKS Fortuna Gliwice

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Dołącz do NAS!

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 33, wczoraj: 171
ogółem: 1 705 610

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

ŁKS Łagiewniki - KS Piekary Śląskie 28.04.2012
Ładowanie...

Logowanie