Odtwarzacz

Aktualności

Drama górą!

• autor: Cichy, 2012-04-23 19:44

Po bardzo słabym spotkaniu ŁKS Łagiewniki zasłużenie przegrał na wyjeździe z Dramą Zbrosławice 1:2. Honorowe trafienie dla bytomian zaliczył w 86 minucie Tomasz Urynowicz. Był to pierwszy celny strzał podopiecznych Roberta Kolasy w tym meczu...

Niedzielny mecz ewidentnie nie wyszedł ekipie Roberta Kolasy. W pierwszej odsłonie meczu zdołali oddać zaledwie jeden, niecelny strzał, którego autorem był Janusz Bonk. Na dodatek w 24 minucie boisko musiał opuścić kontuzjowany Tomasz Orlik. Gospodarze w składzie z Rafałem Kaczmarczykiem oraz Adamem Wiśniowski podeszli do spotkania bardzo ambicjonalnie i kilka razy wysokim kunsztem musiał wykazać się Oskar Radkiewicz.

Po zmianie stron szczęście uśmiechnęło się do walecznych piłkarzy Dramy. W 53 minucie w zamieszaniu w polu karnym gości dobrze odnalazł się Piotr Respondek i strzałem w długi róg pokonał bezradnego tym razem Radkiewicza. Kilka chwil później arbiter zdecydował się podyktować rzut karny dla Zbrosławic. Według sędziego Janusz Bonk nieprzepisowo powstrzymywał Rafała Kaczmarczyka. Skutecznym uderzeniem popisał się doświadczony Ireneusz Waluś, który ma za sobą ekstraklasowe występy w barwach Ruchu Radzionków. Łagiewniczanie obudzili się dopiero w końcówce. W 86 minucie do odbitej przez bramkarza piłki doskoczył Tomasz Urynowicz i zdobył gola kontaktowego. Chwilę później niewiele zabrakło Januszowi Barańskiemu. Sędzia w międzyczasie nie dopatrzył się zagrań ręką w polu karnym w wykonaniu obrońców Dramy a mecz zakończył po pięciu minutach, mimo, iż wskazywał siedem dodatkowych.

ŁKS zagrał jednak bardzo słabo i nic nie może stanowić usprawiedliwienia.