ŁKS Łagiewniki - strona oficjalna

• Aktualności:
  • 2014-10-29 Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!
  • 2013-09-01 LO: Mamy lidera!
  • 2013-08-30 LO: Tylko remis.
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Wilcza Wilki - LKS Orzeł Miedary 6:1
  • HKS Odra Miasteczko Śląskie - LKS Tempo Paniówki 1:1
  • SKS Gwarek Zabrze - KS 94 Rachowice
  • LKS Sokół Orzech - LKS Tęcza Wielowieś 1:0
  • MKSR Czarni Pyskowice - KS Silesia Miechowice 1:1
  • ŁTS Łabędy - LKS Unia Świerklaniec 1:3
  • ŁKS Łagiewniki (Bytom) - LKS Orzeł Nakło Śląskie 1:0
  • LKS Orzeł Mokre - RKS Fortuna Gliwice 1:2

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

pon.

Sponsor Grup Młodzieżowych

Odtwarzacz

LO: Mamy lidera!

• autor: oreł, 2013-09-01 08:02

Odra Miasteczko Śl. 0:1 ŁKS ŁAGIEWNIKI

W meczu 5. kolejki katowickiej Okręgówki Odra Miasteczko Śląskie przegrała na własnym boisku 0:1 z ŁKS-em Łagiewniki. Bramka dająca zwycięstwo przyjezdnym padła w 71. minucie i zdobył ją obrońca gospodarzy, Grzegorz Skowronek. Mecz beniaminka z Miasteczka Śląskiego z ŁKS-em Łagiewniki był spotkaniem dwóch sąsiadów w tabeli. Obie drużyny dobrze rozpoczęły nowy sezon, mając na koncie po 7 punktów w rozegranych 4 kolejkach. Po dzisiejszym pojedynku ŁKS ma tych punktów już 10.

Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana. Okazji do strzelenia gola kibice widzieli jak na lekarstwo, bowiem gra toczyła się głównie w środku pola boiska. Żadna z drużyn nie odstawiała nogi, więc momentami na boisku było gorąco. W grze obu zespołów brakowało pomysłu na budowanie akcji, stąd częste strzały z daleka, które na ogół były bardzo niecelne. Częściej przy piłce utrzymywali się goście, dzięki czemu udało im się wywalczyć kilka rzutów rożnych, po których dobrą interwencją Odrę ratował Krzysztof Budny.

Druga część gry zaczęła się od szybkiego ataku miejscowych, którzy tylko przez brak szczęścia nie objęli prowadzenia. W odpowiedzi groźnie atakował ŁKS, który nawet strzelił bramkę, której sędzia nie uznał dopatrując się pozycji spalonej napastnika z Łagiewnik. Jedyna bramka w meczu padła w 71. minucie, a jej autorem był Grzegorz Skowronek z Odry, jednak wpakował on piłkę do własnej siatki.

ŁKS Łagiewniki zasłużenie wygrały w Miasteczku Śląskim z tamtejszą Odrą. Oba zespoły toczyły wyrównany bój, jednak to właśnie goście z Łagiewnik mieli więcej okazji do zdobycia gola. W następnej kolejce (7 wrzesień) ŁKS podejmie w Łagiewnikach Gwarek Zabrze, natomiast Odra pojedzie na mecz wyjazdowy z Orłem Mokre.

HKS Odra Miasteczko Śląskie – ŁKS Łagiewniki 0:1 (0:0)
Bramki: 71’ Skowronek (samobójcza)

Żółte Kartki: Skowronek, Gietka, Frajer (Odra) - Buchta, Rogala (ŁKS)

Sędziował: Andrzej Roztropowicz, a na liniach pomagali mu Dawid Griner oraz Krzysztof Bernaś

HKS Odra Miasteczko Śląskie: Budny – Gietka (77. Kampa), Sosinka, Skowronek, Szczotka (46. Karwiński), Frajer, Niśkiewicz (67. Szołtysik), Gręda, Andrzejaszek, Taszek, Gatys (77. Dudek)

ŁKS Łagiewniki: Brożek – Adamski, Bremer, Papież, Mysiak, Buchta, Rogala, Orlik Mateusz (90+2. Piwoń), Szewczuk Tomasz, Baczewski (89. Dudziak), Orlik Tomasz (90+3. Szewczuk Marcin)

żródło:http://regionalnapilka.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=4677&catid=185&Itemid=194

• czytano: [1957]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

ŁKS Łagiewniki (Bytom) 1:0 LKS Orzeł Nakło Śląskie
2013-10-26, 15:30:00