Odtwarzacz

Aktualności

ŁKS Łagiewniki (Bytom) 3:1 Przyszłość Nowe Chechło.

• autor: Miru94, 2008-10-18 20:50
Dziś w sobotnie popołudnie nasza drużyna rozegrała już 12 mecz w tym sezonie w bytomskiej B - klasie. Dzisiejszym przeciwnikiem naszej drużyny była drużyna Przyszłość Nowe Chechło. W meczu dla ŁKS liczyły się tylko 3 punkty, aby jeszcze wierzyć w awans do A - klasy. Już w 8 min. spotkania Przyszłość wyszła na prowadzenie po strzale głową. Trzy minuty później Marek Błaszkiewicz trafił do siatki na remis 1:1. Przez dłuższy czas gry ŁKS atakował, ale nie zdobył bramki. W 35 min. goście z Nowego Chechła nie wykorzystali 100 procentowej sytuacji. Na trzy minuty do przerwy Marek Błaszkiewicz zdobył swoją drugą bramkę w tym spotkaniu wyprowadzając naszą drużynę na prowadzenie. Do przerwy wynik 2:1 dla ŁKS. Zaraz po przerwie, bo w 48 min. Adam Bremer strzelił bramkę na 3:1. Bramkarz Przyszłości był bez szans w tej sytuacji. Zawodnicy gości z każdą minutą wyglądali coraz gorzej kondycyjnie. ŁKS spokojnie kontrolował grę spotkania i atakował na bramkę gości. Pod koniec spotkania Tomasz Orlik nie wykorzystał dogodnej sytuacji do zdobycia bramki. ŁKS zdecydowanie wygrywa nad Przyszłością. Następny mecz nasza drużyna rozegra z rezerwami Andaluzji Brzozowice Kamień.
Skład: Surus, Mysiak,Góra, Szczerba (72 Brzoza), Murlowski, Szczepaniak (84 Janiak), Iwańczok, Goj, Błaszkiewicz (90 Noskowiak), Orlik, Bremer.

8 min. - 0:1 Przyszłość Nowe Chechło
12 min. - 1:1 Marek Błaszkiewicz
42 min. - 2:1 Marek Błaszkiewicz
48 min. - 3:1 Adam Bremer