Porażka z Rodłem na początek

• autor: MGriner, 2009-07-19 18:26

W swoim pierwszym meczu sparingowym letniego okresu przygotowawczego, podopieczni Krzysztofa Orzeszka musieli uznać wyższość a-klasowego Rodła Górniki. Zawodnicy Henryka Hajdy okazali się minimalnie lepsi, wygrywając 1:0 po bramce Krzysztofa Nawrata.

Pierwsze koty za płoty. Tak krótko podsumować można pierwszy występ ŁKS Łagiewniki po wznowieniu treningów. W meczu, gdzie wynik był sprawą drugorzędną zawodnicy Orzeszka przegrali minimalnie z Rodłem Górniki. - Pierwsza połowa była wyrównana. Umieliśmy sobie wypracować optyczną przewagę. Mieliśmy trochę pecha, gdyż w poprzeczkę uderzali Iwańczok i Bremer. Kilku zawodników w sumie po raz pierwszy wystąpiło dla ŁKS i pokazali się z dobrej strony. Rywale zdobyli gola po akcji lewą stroną i wykończeniu przez Krzyśka Nawrata. Już za 6 dni podejmujemy Unię Kosztowy z Mysłowic - podsumował krótko wiceprezes Adam Mysiak.

Rodło Górniki - ŁKS Łagiewniki   1:0 (0:0)                                                                                                                             1:0 Krzysztof Nawrat 69'

Rodło: Tomasz Zemczak - Damian Dubas, Janusz Kandzia, Krzysztof Buglowski, Robert Dąbek - Maciej Wroński, Tomasz Osadców, Mariusz Fiszer, Mateusz Haraziński - Krzysztof Nawrat, Michał Kocek. Grali także: Jarosław Nowak, Arkadiusz Barbarczuk, Daniel Tomszik, Marcin Tomszik i Paweł Kucharczyk.                    Trener: Henryk Hajda.

ŁKS: Zdzisław Paluch - Adam Murlowski, Jarosław Szczerba, Tomasz Mysiak, Sebastian Brzoza - Bartłomiej Barański, Dariusz Buchta, Marek Błaszkiewicz, Tomasz Iwańczok - Tomasz Orlik, Alan Pieczyski. Grali także: Piotr Surus, Łukasz Feliks, Szymon Filipczak, Robert Janiak, Adam Bremer, Krystian Bort, Jan Piowczyk i Artur Grochalski.                                                                                                                                                                      Trener: Krzysztof Orzeszek.